Repetytorium maturalne z języka angielskiego Oxford

Nie jest zaskoczeniem, że wśród polskich maturzystów największym powodzeniem cieszy się język angielski. Zdecydowana większość wybiera właśnie angielski na obowiązkowym egzaminie z języka obcego. Rynek wydawniczy jest na to przygotowany i każdego roku pojawiają się coraz to nowe podręczniki, mające pomóc w przygotowaniu do jednego z ważniejszych egzaminów, który w dużym stopniu zadecyduje o dalszych losach uczniów. Szczególnie zalecane przez nauczycieli są te podręczniki, które powstają w bezpośredniej współpracy z wydawnictwami brytyjskimi, a są również zatwierdzone przez Ministerstwo, tak jak na przykład Oxford Matura Trainer, który powstał dzięki współpracy doświadczonych nauczycieli, takich jak: Danuta Gryca.

Skuteczna powtórka przed egzaminem

Warto zainwestować w kompendium wiedzy potrzebnej do uzyskania dobrego wyniku na maturze. Podręcznik Oxford Matura Trainer może być z powodzeniem wykorzystywany przez nauczycieli na zajęciach szkolnych, tak jak zalecają to jego autorzy, również Danuta Gryca. Jednocześnie jest to doskonałe repetytorium, które pomoże samodzielnie usystematyzować zdobytą już wiedzę na obu poziomach: podstawowym i rozszerzonym. Starannie opracowany Oxford Matura Trainer pomoże skutecznie przygotować się do każdego etapu egzaminu. Różnorodność zadań i aktualność zagadnień sprawiają, że podręcznik nie jest nudny. Do podręcznika dołączona jest płyta CD z nagraniami, niezbędnymi do wykonywania zadań sprawdzających umiejętność rozumienia ze słuchu, ale także pomocnymi w ćwiczeniu prawidłowej wymowy. Próbne testy oraz egzaminy zwrócą uwagę na materiał, nad którym trzeba jeszcze trochę popracować. Każdy maturzysta doceni obszerne podsumowanie materiału gramatycznego, wzory listów i wypowiedzi pisemnych, które zawsze pojawiają się na maturze oraz szczegółowe omówienie każdego etapu matury z języka angielskiego. Jednym słowem – Oxford Matura Trainer to doskonały sposób na ciekawą lekcję, ale także na szybką powtórkę przed maturą.

Podręcznik nie tylko dla maturzysty

Oxford Matura Trainer to obowiązkowa pozycja dla każdego maturzysty, przygotowującego się do egzaminu. Jest chętnie wybierany przez nauczycieli, został również przez nich stworzony. Jego autorzy, m.in. Danuta Gryca, na podstawie własnych doświadczeń i wieloletnich badań, polecają repetytorium nauczycielom liceów i techników, ale nie tylko. Ten podręcznik to idealna opcja dla wszystkich, którzy chcą powtórzyć słownictwo i gramatykę. Oxford Matura Trainer jest niezwykle bogaty w materiał dydaktyczny i wiele atrakcyjnych treści, dzięki czemu nauka, czy powtórka mogą prawdziwą przyjemnością!